• Meksykańska 6 lok. 102 Warszawa Polska
  • +48 22 378 48 91
  • +48 22 409 91 451
  • [email protected]
Aktualności: Ruszamy na podbój świat(ł)a. Polskie Światłowody na Dalekim Wschodzie?
Ruszamy na podbój świat(ł)a. Polskie Światłowody na Dalekim Wschodzie?

Polskie rozwiązania światłowodowe budzą coraz większe zainteresowanie na całym świecie. Aktualnie nasza firma jest w trakcie zaawansowanych rozmów z przedstawicielami przedsiębiorstw z krajów rozwiniętych Azji Wschodniej, m.in.: z Korei Południowej oraz Japonii.

Od krajów z tak zwanego Dalekiego Wschodu w obszarze zaawansowanych technologii Polska może się jeszcze wiele nauczyć. Okazuje się jednak, że istnieją polskie, rodzime specjalności, które budzą spore zainteresowanie przedsiębiorców z tego regionu. Jedną z nich jest technologia światłowodowa. Potwierdzają to wydarzenia z ostatnich tygodni. Niedawno przedstawiciele InPhoTechu wrócili z Seulu z rozmów z przedsiębiorstwami koreańskimi. W minionym tygodniu gościliśmy natomiast delegację japońskiej firmy, która jest zainteresowana dystrybucją naszych produktów na terenie kraju Kwitnącej Wiśni.

Mamy nadzieję, że nawiązane kontakty z firmami z Dalekiego Wschodu zaowocują długofalową współpracą, a Polskie Światłowody podbiją rynek azjatycki.