• Meksykańska 6 lok. 102 Warszawa Polska
  • +48 22 378 48 91
  • +48 22 409 91 451
  • [email protected]
Aktualności: Przed Polskim Kongresem Przedsiębiorczości.
InPhoTech współorganizatorem Konferencji Fotonicznej

800 gości, ponad 50 godzin debat, blisko 30 paneli dyskusyjnych i 150 prelegentów. Tak imponująco zapowiada się III Polski Kongres Przedsiębiorczości, który w dniach 5-6 listopada 2015 roku odbędzie się w Łodzi. Firma InPhoTech jest jednym z głównych partnerów merytorycznych Kongresu oraz współorganizatorem Konferencji Fotonicznej.

Polski Kongres Przedsiębiorczości skupia uwagę środowisk naukowych, gospodarczych i społecznych w Polsce. Uczestnicy trzeciej edycji skoncentrują się na sprawach, które mają lub będą mieć kluczowe znaczenie dla przyszłości naszego kraju oraz Europy. Motywem przewodnim Kongresu będzie synergia nauki z biznesem, wejście polskich firm na rynki globalne oraz nadanie innowacyjnego wymiaru polskiej gospodarce. W Kongresie wezmą udział przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Ministerstwa Środowiska, a także nadrzędnych związków branżowych, instytutów, uczelni i jednostek badawczych. Nie zabraknie polityków, przedsiębiorców i ekspertów ds. prawa i gospodarki. Panele tematyczne poprzez spokojną i merytoryczną dyskusję mają być przestrzenią wymiany myśli, idei i poglądów.

Prezentacje, wykłady i przede wszystkim panele dyskusyjne to idealna okazja do poruszenia i przedyskutowania istotnych spraw dla rozwoju polskiej i europejskiej gospodarki. Szczególnie interesujące z naszego punktu widzenia zagadnienia to m. in. innowacyjne technologie, korzystanie z programów unijnych, a także współpraca nauki z przemysłem. Dlatego też firma InPhoTech została jednym z głównych partnerów merytorycznych III Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości.

Dlaczego o fotonice mówi się, że jest technologią XXI wieku?
Jak rozwija się w Polsce i czy może zrewolucjonizować polski przemysł?
Czemu warto inwestować w rozwiązania fotoniczne?

Na te i inne pytania odpowiedzą: naukowcy, specjaliści z branży oraz przedsiębiorcy podczas Konferencji "Fotonika i Optoelektronika", której firma InPhoTech jest współorganizatorem.

Konferencja "Fotonika i Optoelektronika" odbędzie się drugiego dnia Kongresu - 6 listopada o g. 10.15

O zastosowaniach fotoniki, jej dynamicznym rozwoju w naszym kraju oraz planach powstania sektora fotonicznego w Polsce opowie prezes naszej firmy – Tomasz Nasiłowski podczas Konferencji „Siła Polskich Innowacji”.

Konferencja „Siła Polskich Innowacji” odbędzie się pierwszego dnia Kongresu - 5 listopada o g. 10.15

Polski Kongres Przedsiębiorczości to blisko 30 konferencji tematycznych i 150 prelegentów. Kongres odbędzie się 5 i 6 listopada 2015 roku w Fabryce Sztuki – Art. Inkubator, przy ul. Tymienieckiego 3 w Łodzi.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie! Rejestracja oraz więcej informacji na stronie:

www.polskikongres.pl