• Meksykańska 6 lok. 102 Warszawa Polska
  • +48 22 378 48 91
  • +48 22 409 91 451
  • [email protected]
Aktualności: Złoty Sponsor Konferencji OFS 24
InPhoTech Złotym Sponsorem Konferencji OFS 24

Nasza firma została złotym sponsorem dwudziestej czwartej Międzynarodowej Konferencji „Optical Fibres Sensors” (OFS), która w dniach 28 września – 2 października 2015 roku odbędzie się w Kurytbie – jednym z najbardziej rozwiniętych miast w Brazylii.

OFS jest wiodącą światową konferencją poruszającą wszelkie zagadnienia związane z technologią światłowodową. Organizowana już po raz dwudziesty czwarty skupia najważniejszych przedstawicieli ze świata fotoniki. Naukowcy i przedsiębiorcy zaprezentują najnowsze badania i osiągnięcia oraz innowacyjne technologie. Konferencja OFS to swoisty przegląd bieżących trendów, który sprzyja wymianie wiedzy i pomysłów z zakresu fotoniki.

OFS 24 to wykłady proszone, prezentacje ustne i sesje posterowe, a także wystawa prezentująca najnowocześniejsze urządzenia i technologie, jak również szereg imprez towarzyszących.

Przedstawiciele firmy InPhoTech wezmą udział zarówno w konferencji jak i wystawie, na której przedstawiane są najnowsze osiągnięcia, urządzenia i nowinki techniczne.

http://ofs24.org/