• Meksykańska 6 lok. 102 Warszawa Polska
  • +48 22 378 48 91
  • +48 22 409 91 451
  • [email protected]
Aktualności: The OFC Conference 2015
The OFC Conference. Udany pobyt w Los Angeles

Sporym sukcesem zakończyła się podróż przedstawicieli naszej firmy do Kalifornii na „The Optical Fiber Communication Conference and Exposition”. Jest to największe światowe spotkanie poświęcone technologii światłowodowej. Renoma OFC jest budowana od 40 lat, kiedy to konferencję zorganizowano po raz pierwszy.

OFC przyciąga przedstawicieli wszystkich liczących się na rynku globalnym firm, instytucji i organizacji związanych z technologią światłowodową. Podczas konferencji omawiane są bieżące trendy, badania naukowe i nowoczesne rozwiązania. Targi to raj dla miłośników nowinek technicznych oraz możliwość wymiany poglądów i osiągnięć pomiędzy specjalistami z różnych stron świata. Całość wydarzenia tworzy unikalne połączenie – w efekcie OFC Conference jest swoistą inspiracją dla osób, które mają realny wpływ na rozwój światowego przemysłu.

W dniach 20-24 marca w Los Angeles przebywali także nasi pracownicy – z prezesem, Tomaszem Nasiłowskim, na czele. Pobyt w Kalifornii był bardzo pracowity, ale też owocny. Podczas Konferencji nasi przedstawiciele zapoznawali się z bieżącymi trendami w technologii światłowodowej. Targi były okazją do prezentowania własnych rozwiązań, nawiązywania kontaktów biznesowych i poznawania ludzi z całego świata. Stoisko firmy InPhoTech cieszyło się dużym zainteresowaniem – wielu uczestników konferencji z zaciekawieniem zapoznawało się z profilem naszej firmy i wynikami prowadzonych przez nas badań. Nierzadko skutkowało to kolejnymi spotkaniami. Również nasi przedstawiciele poznali wiele ciekawych pomysłów i rozwiązań, które są inspiracją do dalszych działań. Pięć dni minęło bardzo szybko i intensywnie, ale pozostały... nowe pomysły, wyzwania oraz zdjęcia.