• Meksykańska 6 lok. 102 Warszawa Polska
  • +48 22 378 48 91
  • +48 22 409 91 451
  • [email protected]
Aktualności: Nominacje
Nominacje, nominacje, nominacje... InPhoTech wyróżniony!

Innowacyjność, dbałość o pracowników i wkład w rozwój polskiej gospodarki. Z radością informujemy, że nasze osiągnięcia zostały docenione, a firma InPhoTech nominowana do zdobycia aż trzech prestiżowych nagród!

Polska Nagroda Innowacyjności 2015 to program promocyjny i wizerunkowy, którego celem jest nagrodzenie instytucji i firm działających na polskim rynku, których działalność cechuje innowacyjność i dbałość o sferę badawczo-rozwojową. Zostaliśmy nominowani w kategorii Firmy Innowacyjne. Pomysłodawcą programu jest Polska Agencja Przedsiębiorczości, a laureatów poznamy podczas III Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który w dniach 5-6 listopada odbędzie się w Łodzi.

Naszą firmę wyróżniła również Kapituła Konkursu Rynkowy Lider Innowacji 2015 – Jakość, Kreatywność, Efektywność. Do udziału w programie zapraszane są przedsiębiorstwa, instytucje, jednostki naukowe oraz organizacje działające w Polsce i realizujące z powodzeniem innowacyjne projekty związane z produkcją, badaniami i rozwojem, nowoczesnymi technologiami, a także stosowaniem technologii informacyjnych oraz komunikacyjnych. Organizatorem Programu jest magazyn 'Strefa Gospodarki'.

Decyzją Zarządu Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług firma InPhoTech została nominowana do nagrody Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2015. Plebiscyt realizowany jest w ramach Narodowego Programu Promocji 'Polska Przedsiębiorczość', a laureaci wyznaczają najwyższe standardy w swoich dziedzinach i są symbolem rozwoju, efektywności w organizacji pracy i zarządzaniu. Tegoroczne nagrody zostaną wręczone 21 listopada podczas Wielkiej Gali „Orły Polskiej Przedsiębiorczości”.

Wszystkie nominacje to dowód, że nasza ciężka praca i jej efekty zostały zauważone i docenione. Z niecierpliwością czekamy na wyłonienie laureatów, a o wynikach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej.