• Meksykańska 6 lok. 102 Warszawa Polska
  • +48 22 378 48 91
  • +48 22 409 91 451
  • [email protected]
Aktualności: Lider Fotoniki
„Lider Fotoniki”. Rozstrzygnięcie konkursu coraz bliżej

Już w piątek, 15 maja odbędzie się Etap Prezentacji - kluczowy dla rozstrzygnięć w Konkursie „Lider Fotoniki” im. dr Jana Wójcika. Celem współorganizowanego przez naszą firmę Konkursu jest wyłonienie najlepszych prac naukowych z zakresu fotoniki i nagrodzenie ich twórców.

Do tej pory Kapituła Konkursu, której przewodniczącym jest prezes firmy InPhoTech – dr Tomasz Nasiłowski, zapoznała się z nadesłanymi pracami i materiałami oraz wyłoniła dziewięciu uczestników, którzy powalczą o nagrody i wyróżnienia, a przede wszystkim tytuł „Lidera Fotoniki”.

15 maja wyróżnieni uczestnicy spotkają się w Warszawie podczas Etapu Prezentacji. Każdy z nich wygłosi przed Kapitułą Konkursu prezentację na temat swojej pracy dyplomowej i przedstawi zawarte w niej pomysły.

Uczestnicy konkursu mają o co walczyć. Zwycięzca otrzyma płatny staż w renomowanej firmie z branży fotonicznej, na najlepszych czekają również nagrody finansowe, a także możliwość odbycia ciekawych praktyk. Laureaci zostaną uhonorowani podczas Konferencji „ Optical fibres and their applications”, która w dniach 22-25 września odbędzie się w Nałęczowie.

Etap Prezentacji odbędzie się w piątek, 15 maja w sali nr 111 gmachu Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75 w Warszawie. Początek zaplanowano na godzinę 14.00.