• Meksykańska 6 lok. 102 Warszawa Polska
  • +48 22 378 48 91
  • +48 22 409 91 451
  • [email protected]
Aktualności: Synergia nauki i biznesu. Zapraszamy do Rzeszowa i Lublina
Synergia nauki i biznesu. Zapraszamy do Rzeszowa i Lublina

W najbliższych dniach przedstawicieli naszej firmy będzie można spotkać na dwóch ogólnopolskich wydarzeniach o charakterze naukowo-biznesowym. 21 października w Rzeszowie weźmiemy udział w Forum Inteligentnego Rozwoju, a w dniach 27-28 października - w Lublinie – w IV Polskim Kongresie Przedsiębiorczości.

Podczas Forum Inteligentnego Rozwoju prezes firmy InPhoTech, Tomasz Nasiłowski, wygłosi prelekcję na panelu ‘Plan dla Polski. Innowacyjny Rozwój. Innowacyjna Gospodarka’. Początek panelu 21 października o godzinie 11.00 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce pod Rzeszowem.

Prezes Nasiłowski został również zaproszony do aktywnego uczestnictwa w IV Polskim Kongresie Przedsiębiorczości. W czwartek, 27 października będzie moderatorem panelu ‘Siła Polskich Innowacji – od pomysłu do sukcesu’, a dzień później – w piątek 28 października o godzinie 11.30, m.in. razem z rektorami kilku polskich uczelni wyższych, znajdzie się w gronie ekspertów podczas debaty ‘Komercjalizacja badań poprzez synergię nauki z biznesem’.

W obu wydarzeniach udział wezmą naukowcy, przedsiębiorcy, samorządowcy oraz przedstawiciele władz i wielu różnych instytucji. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do uczestnictwa zarówno w Forum Inteligentnego Rozwoju jak i w IV Polskim Kongresie Przedsiębiorczości.

Więcej informacji na stronach:

irforum.pl
polskikongres.pl