• Meksykańska 6 lok. 102 Warszawa Polska
  • +48 22 378 48 91
  • +48 22 409 91 451
  • [email protected]
Aktualności: InPhoTech na Targach Pracy. Sprawdź nasze nowe oferty!
InPhoTech na Targach Pracy. Sprawdź nasze nowe oferty!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nowymi ofertami pracy w naszej firmie. Poszukujemy osób do pracy w Warszawie i w Lublinie. W związku z tym, 17 lutego pojawiliśmy się na Targach Pracy Lublin 2017. W dniach 27-28 lutego będzie nas można spotkać na XIX Targach Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków na Politechnice Warszawskiej.

W związku z rozwojem naszej firmy prowadzimy aktualnie rekrutację na 6 stanowisk pracy oraz poszukujemy praktykanta i stażysty. Dokładny opis stanowisk znajduje się na naszej stronie internetowej, w zakładce ‘kariera’: http://inphotech.pl/kariera.html

Miejsca pracy - zależnie od konkretnego stanowiska - to nasze oddziały w Warszawie lub Lublinie. W piątek 17 lutego, właśnie w Lublinie wzięliśmy udział w Targach Pracy 2017. Prezentowaliśmy naszą ofertę, co nie umknęło uwadze reporterów TVP3 Lublin.

Materiał filmowy TVP3 Lublin z Targów Pracy dostępny jest tutaj: http://lublin.tvp.pl/29117748/targi-pracy-w-lublinie-ciekawe-oferty-nie-tylko-z-polski/

Więcej informacji na temat naszej działalności oraz bieżącej rekrutacji będzie można uzyskać podczas Spotkania z Pracodawcą, które się 2 marca 2017 roku odbędzie się na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

W najbliższym czasie będzie nas można spotkać również w Warszawie. W dniach 27-28 lutego weźmiemy udział w XIX Targach Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!