• Meksykańska 6 lok. 102 Warszawa Polska
 • +48 22 378 48 91
 • +48 22 409 91 451
 • [email protected]
Aktualności: Specjalista ds. organizacyjnych i komunikacji poszukiwany!
Specjalista ds. organizacyjnych i komunikacji poszukiwany!

Rozpoczynamy poszukiwania nowego pracownika, który wzmocni dział biurowy naszej firmy. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do aplikowania!

W naszej ofercie rekrutacyjnej pojawiło się nowe stanowisko – specjalista ds. organizacyjnych i komunikacji. Poszukujemy osoby, która w trakcie swojej edukacji bądź pracy zawodowej zetknęła się z takimi tematami jak: public relations, kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa, kontakt z mediami lub po prostu interesuje się sprawami wizerunku i komunikacji. Do obowiązków naszego nowego pracownika należeć będzie również organizacja różnego rodzaju wyjazdów (np. konferencje, targi) oraz wydarzeń (np. spotkań firmowych) a także nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych. Z pewnością nie zabraknie okazji do napisania dobrego tekstu oraz zajęcia się firmowymi mediami społecznościowymi.

Uwaga!
Podobnie jak przy rekrutacji na większość innych stanowisk w firmie InPhoTech, najważniejszym wyznacznikiem nie będzie dotychczasowe doświadczenie. W tym przypadku nie eliminujemy również osób z wykształceniem technicznym lub ścisłym. Czekamy na osoby zaangażowane, otwarte i ambitne, którym przypadnie do gustu nasza oferta pracy, zakres odpowiedzialności oraz zainteresują się naszą działalnością. Przypominamy, że aplikować na to stanowisko mogą również osoby, które wciąż są studentami!

Komplet dokumentów…
Przypominamy, że wymogiem koniecznym do rozpoczęcia właściwego procesu rekrutacji i spotkania z nami podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest dostarczenie drogą elektroniczną kompletu wymaganych dokumentów. W przypadku oferty na specjalistę ds. organizacyjnych i komunikacji niezbędna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dlatego część dokumentów aplikacyjnych należy przygotować w tym właśnie języku. Aby otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną należy na adres [email protected] przysłać:

 • CV (w języku angielskim)
 • List motywacyjny (w języku angielskim)
 • Opis dotychczasowego doświadczenia i/lub uzyskanych rezlitatów na studiach (w języku angielskim)
 • Oryginalny tekst napisany przez kandydata (minimum jedna strona) na dowolny temat – np.: raport, opis, opowiadanie czy recenzja (w języku polskim lub angielskim)
 • Krótka prezentacja (np. w programie PowerPoint) wizji kandydata dotyczącej działalności w naszej firmie (w języku polskim lub angielskim)
 • Kontakt do dwóch osób mogących zarekomendować kandydata (w języku polskim lub angielskim)
 • List napisany przez osobę polecającą kandydata na stanowisko, o które się ubiega (w języku polskim lub po angielskim)
 • Inne dokumenty potwierdzające umiejętności wskazane w wymaganiach

Gwarantujemy różnorodne zadania, pracę w ambitnym zespole w dynamicznej polskiej firmie badawczo-rozwojowej, której najważniejszym kapitałem są ludzie, ciekawą ścieżkę rozwoju oraz miłą atmosferę towarzyszącą naszej codziennej pracy.

Rekrutacja na stanowisko specjalista ds. organizacyjnych i komunikacji odbywa się również poprzez portal pracuj.pl: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-organizacyjnych-i-komunikacji-warszawa,oferta,5640475

Wszystkie nasze aktualne oferty pracy znajdują się na stronie: http://inphotech.pl/kariera.html!

Zachęcamy do aplikowania!