• Meksykańska 6 lok. 102 Warszawa Polska
  • +48 22 378 48 91
  • +48 22 409 91 451
  • [email protected]
Aktualności: Konkurs „Lider Fotoniki” rozstrzygnięty!
Konkurs „Lider Fotoniki” rozstrzygnięty!

Z radością ogłaszamy, że Pani Paulina Komorek wygrała drugą edycję konkursu „Lider Fotoniki” im. dr Jana Wójcika, którego współorganizatorem jest firma InPhoTech. Podczas finału, Kapituła złożona z naukowców oraz przedsiębiorców (w tym przedstawicieli naszej firmy) spotkała się czwórką uczestników, których prace z zakresu fotoniki zostały najlepiej ocenione. Finaliści w swoich prezentacjach starali się przekonać Kapitułę, że przedstawione przez nich rozwiązania są innowacyjne i mają spory potencjał aplikacyjny.

Tytuł „Lidera Fotoniki 2016” zdobyła Pani Paulina Komorek, która zgłosiła pracę licencjacką o tytule „Centra barwne w diamentach i ich zastosowanie w biologii i w medycynie”, a podczas finału konkursu, w ramach którego uczestnicy wygłaszali prezentacje, zdobyła największe uznanie Kapituły. Nagrodą główną w konkursie jest 3-miesięczny płatny staż w naszej firmie lub nagroda finansowa w wysokości 3 tysięcy złotych (do wyboru).

Paulina Komorek

Kapituła zdecydowała się również na wyróżnienie Pana Krzysztofa Markiewicza, autora pracy licencjackiej o tytule „Optyczne mikrorezonatory pierścieniowe”, który otrzymał nagrodę finansową w wysokości 750 złotych.

Krzysztof Markiewicz

Laureatom serdecznie gratulujemy!