• Meksykańska 6 lok. 102 Warszawa Polska
  • +48 22 378 48 91
  • +48 22 409 91 451
  • [email protected]
Aktualności: InPhoTech w europejskiej delegacji innowacyjnych firm podczas FOE 2017!
InPhoTech w europejskiej delegacji innowacyjnych firm podczas FOE 2017!

Nasza firma została wyróżniona przez Komisję Europejską i znalazła się w gronie innowacyjnych przedsiębiorstw, reprezentujących europejską delegację podczas Targów Fiber Optics Expo 2017, które w przyszłym tygodniu odbędą się w Tokio. W skład delegacji wchodzi tylko 10 wyselekcjonowanych firm z całej Europy, które w Japonii będą reprezentować swoje najnowsze osiągnięcia.

Europejską delegację na Targi FOE 2017 wybrała Agencja Wykonawcza ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw (EASME), która została powołana przez Komisję Europejską do zarządzania programami Unii Europejskiej.

Więcej informacji o delegacji znajduje się na stronie Komisji Europejskiej: https://ec.europa.eu/easme/en/news/meet-sme-instrument-delegation-attending-fiber-optics-expo-2017

Targi i konferencja Fiber Optics Expo to jedna z największych światowych platform prezentujących najnowsze trendy oraz rozwiązania z obszaru systemów komunikacji optycznej, technologii światłowodowych i innowacyjnych urządzeń.

  • Wydarzenie: Fiber Optics Expo (FOE 2017)
  • Miejsce: Tokyo Big Sight, Japonia
  • Termin: 5-7 kwietnia 2017
http://www.foe.jp/en/

Jesteśmy dumni, że nasza firma znalazła się w tak prestiżowym gronie i na japońskiej ziemi będzie reprezentowała europejski potencjał w dziedzinie technologii światłowodowych!

Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska:
Stoisko SME Instrument Overseas Trade Fairs nr 30-6

Za wsparcie w przygotowaniach do uczestnictwa w Targach dziękujemy pracownikom Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Japonii.