• Meksykańska 6 lok. 102 Warszawa Polska
  • +48 22 378 48 91
  • +48 22 409 91 451
  • [email protected]
Aktualności: InPhoTech w rankingu Deloitte Technology Fast 50!
InPhoTech w rankingu Deloitte Technology Fast 50!

Z dumą i radością informujemy, ze spółka InPhoTech znalazła się w najnowszym rankingu firmy Deloitte, prezentującym najszybciej rozwijające się firmy technologiczne z Europy Środkowo-Wschodniej. Przedsiębiorstwa wymienione w rankingu „Deloitte Central Europe Technology Fast 50” wyróżnione zostały na podstawie tempa wzrostu rocznych przychodów operacyjnych w okresie ostatnich czterech lat.

Firma Deloitte – światowy autorytet w branży konsultingowej - opublikowała zestawienie najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw technologicznie innowacyjnych już po raz szesnasty. W tegorocznej pięćdziesiątce znajdują się przedstawiciele 9 krajów, z czego najliczniejszą grupą są… przedsiębiorstwa z Polski. W głównej kategorii rankingu znalazło się ich aż dwanaście. W wyróżnionej pięćdziesiątce nie zabrakło również firm z: Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Rumunii, Serbii, Chorwacji i Bułgarii. W programie brane pod uwagę są przedsiębiorstwa z 17 krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Firma InPhoTech, jako debiutant w rankingu, zajęła 48 miejsce, ze wzrostem przychodów na poziomie 250% i jest jedną z trzech wyróżnionych w zestawieniu firm o profilu hardware.Wyróżnione w raporcie Deloitte’a firmy muszą spełnić szereg kryteriów, między innymi - wytwarzać autorskie technologie lub ponosić wydatki na badania i rozwój i nie mogą mieć większościowego inwestora z zagranicy. Poza wyróżnieniem 50 podmiotów w głównej kategorii rankingu, firma Deloitte wybrała również „Wielką Piątkę” oraz „Wschodzące Gwiazdy” (w tej kategorii na 12 miejsc, aż 7 zajmują polskie firmy).

Ranking „Deloitte Central Europe Technology Fast 50” został opublikowany 28 października 2015 roku. Obecność w tak prestiżowym zestawieniu bardzo nas cieszy i inspiruje do kolejnych działań. Ufamy, że dzięki ciężkiej pracy i ciągłemu rozwojowi firma InPhoTech uplasuje się w „wyróżnionej pięćdziesiątce” również w kolejnych edycjach raportu… oczywiście na coraz wyższych miejscach.


Raport „Deloitte Central Europe Technology Fast 50” dostępny jest na stronie:

http://www2.deloitte.com/global/en/pages/about-deloitte/articles/technology-fast50-ce.html