• Meksykańska 6 lok. 102 Warszawa Polska
  • +48 22 378 48 91
  • +48 22 409 91 451
  • [email protected]
Aktualności: Deloitte Technology Fast 500 EMEA. InPhoTech w kolejnym rankingu!
Nasza firma znalazła się w kolejnym prestiżowym rankingu sporządzonym przez firmę Deloitte.

Nasza firma znalazła się w kolejnym prestiżowym rankingu sporządzonym przez firmę Deloitte. W październiku InPhoTech zadebiutował w zestawieniu 50 najlepiej rozwiniętych technologicznie innowacyjnych firm w Europie Środkowo-Wschodniej. 3 grudnia został opublikowany raport „Deloitte Technology Fast 500 EMEA”, czyli zestawienie 500 najlepiej rozwijających się technologicznie innowacyjnych firm z Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Analiza w obu raportach oparta jest na procentowym wzroście przychodów operacyjnych ze sprzedaży na przełomie ostatnich czterech lat.

Wzrost przychodów na poziomie 250% zapewnił naszej firmie 438. miejsce w zestawieniu.

Pierwsze miejsce w rankingu zajęła holenderska firma Catawiki, która jest internetowym domem aukcyjnym i na przestrzeni ostatnich czterech lat zanotowała imponujący wzrost przychodów na poziomie ponad 45 tysięcy procent . Spośród polskich spółek najwyżej uplasowała się firma Sky Cash Poland, która zajęła 46. miejsce. W tegorocznej, 15. edycji konkursu „Deloitte Technology Fast 500 EMEA” znalazło się 57 firm z Europy Środkowej, w tym 13 z Polski. W ubiegłorocznej edycji zestawienia najlepsze polskie przedsiębiorstwo uplasowało się na 77. miejscu, rok wcześniej na 97. – można więc mówić o znacznym awansie i sukcesie polskich spółek. Najliczniej reprezentowanym państwem w raporcie jest Francja, z której pochodzi 87 wyróżnionych spółek. Drugie miejsce należy do Wielkiej Brytanii - 72 firmy, a trzecie do Norwegii - 50 firm. Polska z 13 reprezentantami zajęła 12. Lokatę.

W tym roku ranking zdominowany został przez spółki z sektora oprogramowania, które stanowią ponad 50 procent całego zestawienia. Blisko 18 procent wymienionych firm reprezentuje media, a co dziesiąta spółka w zestawieniu zajmuje się sprzętem komputerowym.Pełny raport dostępny jest na:
http://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/press-releases/articles/Deloitte-Technology-Fast-500-EMEA.html