• Meksykańska 6 lok. 102 Warszawa Polska
  • +48 22 378 48 91
  • +48 22 409 91 451
  • [email protected]
Aktualności: Czy Polak potrafi? Prezes Nasiłowski gościem programu BIZNES INFO
Czy Polak potrafi? Prezes Nasiłowski gościem programu BIZNES INFO

Do tego „że Polak potrafi, potrafi w kraju i za granicą” w audycji BIZNES INFO prowadzonej przez redaktora Piotra Chęcińskiego, przekonywali wczoraj widzów TVP INFO: Tomasz Nasiłowski - prezes naszej firmy oraz Paweł Miller – wiceprezes Bioelektra Group.

Tematem przewodnim programu było postrzeganie polskich firm za granicą. Redaktor Chęciński pytał o to jak nasi przedsiębiorcy są traktowani przez zagranicznych partnerów i potencjalnych kontrahentów oraz z jakimi trudnościami spotykają się podczas swojej działalności. Dowiedzieliśmy się, że zarówno w branży światłowodowej jak i sektorze odpadów komunalnych powstają nowoczesne rodzime technologie, które są konkurencyjne na świecie i budzą spore zainteresowanie również poza granicami naszego kraju. Wciąż jednak zdarzają się ludzie, którzy nie dowierzają, że w Polsce opracowywane są zaawansowane technologicznie, nowoczesne produkty. W naszym kraju powstaje jednak coraz więcej firm, które udowadniają, że Polak potrafi i nawet na arenie międzynarodowej nie mamy się czego wstydzić.

Prezesowi Nasiłowskiemu gratulujemy występu przed kamerami Telewizji Polskiej, a wszystkim Państwu polecamy wczorajszy odcinek programu BIZNES INFO:http://www.tvp.info/27375623/07112016-1930